PRACOWNIK SZKLARNI | GIPMANS PRODUCTIE B.V. | VENLO | €13,27

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Gipmans Productie B.V.
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Będziesz pracować jako wszechstronny pracownik produkcji przy papryce, pomidorach lub ogórkach. Będziesz zaangażowany we wszystkie typowe zadania, ale najważniejsze będzie sortowanie warzyw. Oczywiście od czasu do czasu obejmuje to również zbiory i pomoc przy załadunku i rozładunku ciężarówek. Posiadanie doświadczenia w ogrodnictwie jest zaletą, ale nie jest wymogiem. Sortowanie papryki jest czynnością powtarzalną, dlatego ważne jest, abyś był sprawny fizycznie.

Miejsce pracy

Venlo

Zakres obowiązków:

sortowanie

zbiór warzyw

kontrola jakości

Stawka:

€12,12 brutto/h

€13,27 brutto/h od 01-01-2024

Godziny pracy:

Praca w godzinach 6:00-15:00 lub 6:00-17:00 w zależności od ilości pracy

Dodatek za sobotę +50%

Dodatek za niedzielę +100%

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 8,70% – € 4871.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )*

dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 3500.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )*

cotygodniowe wypłaty !

zwrot kosztów dojazdu do pracy

dodatek ET

ubezpieczenie

kontrakt holenderski

nadgodziny 125% -150%

opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura

Wymagania:

sprawność fizyczna

elastyczność względem godzin pracy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 108 tyg. – zakwaterowanie

€ 39,66 tyg. – ubezpieczenie